• slide

16. juuli 2014

DVD-de tellimise tähtaeg pikenes 26. maini

20. mai 2014
Kuna lähipäevil on mitu koori oma tellimise mahtusid suurendanud, pikendame DVD-de tellimise aega 26. maini (k.a).

Just nüüd on avanenud võimalus soetada endale NSSS 2014 DVD, millelt leiate:
  • võimsa galakontserdi "Meri. Mets. Linn"
  • suurepärased kodunoodi videod, mille oleme lõiganud ja liiminud jälle üheks kokku. (Me ei saanud neid kahjuks galakontserdil kasutada, sest tänu Ukrainas toimuvale muutus galakontserdi raam - rääkisime vabaduse haprusest.)
  • parimad NSSS-i pildid Eesti ühe väga hea fotograafi Gabriela Liivamäe silmast ja masinast (800 pilti) + lisa
  • galakontserdi tõlge inglise keelde ning NSSS-i ülevaade
  • meeleolukas videolõik galaõhtusöögist
DVD hind on 13€ + postikulu ning seda saab tellida kooriesindaja kaudu 26. maini 2014.

Head külalised, kes te ei ole festivalikooride lauljad või dirigendid, palun võtke DVD tellimiseks ühendust cd.nsss2014@gmail.com.

Pildipank!

29. aprill 2014
Head koorid ja külalised!

NSSS 2014 pildid kogunevad vaikselt siia: http://nsss2014.ut.ee/fotod. Olge lahked neid kasutama ja meenutama!

Teie endi tehtud pildid ja videod (ootame neid väga!) saatke palun cd.nsss2014@gmail.com.

NSSS 2014 sai läbi

28. aprill 2014
Põhjamaade Üliõpilaskooride Festival on selleks korraks läbi. Aprilli viimane nädalavahetus oli uskumatult tore! Nõnda palju muusikat ja tänavanurkadel ringi liikuvaid teklites ümisevaid, serenaade laulvaid, naeratavaid, elurõõmsaid noori - tõeline uhkus ja rõõm oli olla NSSS 2014 võõrustajaks!

Täname kõiki koore ja kuulajaid südamest, et tulite ja olite - te olite lihtsalt fantastilised! Igatsus ei taha hingepõuest kohe mitte üldse lahkuda, aga..ega järgmised kohtumised loodetavasti kaugele jää.

Loodame, et Tartu ei jää teile võõraks ja "kui näeme, siis laulame", eks?

Tänuga,
NSSS 2014 meeskond
Loe edasi

Pressiteade: Põhjamaade üliõpilaskooride festival teeb Tartust nädalavahetusel kooripealinna

23. aprill 2014
IX Põhjamaade üliõpilaskooride festival toob Tartusse 1300 põhjamaist koorilauljat, kes annavad pikal nädalavahetusel kümneid koorikontserte ja astuvad üles läbi aegade uhkeimal koorikontserdil „Meri. Mets. Linn“, millel esitatakse üheskoos helilooja Maria Kõrvitsa seatud samanimeline kooriseade Loe edasi

Mul oleks väga kahju, kui Sina sellest osa ei saaks.

22. aprill 2014
Järgmine kord toimub NSSS Tartus 30 aasta pärast, Tallinnas 15 aasta pärast.
Ja siis on juba täiesti uued lood ja täiesti uued jutud..

Aga praegu on Meri. Mets. ja Linn siin, nüüd ja praegu!

Mul oleks väga kahju, kui Sina sellest osa ei saaks.

Vt rohkem infot kontsertide kohta: http://www.nsss2014.ut.ee/piletid

NSSS Hooandjas!

27. märts 2014
Hea huviline!

Kui hakkasime Tartus galakontserdi jaoks sobivat kontserdipaika otsima, selgus, et ükski siinsetest kontserdisaalidest pole festivalirahva mahutamiseks piisavalt suur. Jaani kirik, Tartu Ülikooli peahoone saal ning Vanemuise kontserdimaja ei mahutaks oodatavat rahvahulka ära ka siis, kui jaotaksime festivali osalejad ja külalised nende kolme saali vahel laiali. Kuna aprilli ilmad jällegi võivad olla üsna heitlikud, ei julgenud me galakontserdi andmisega lauluväljakul riskida.

Nii me siis leidsimegi otsingute tulemusena A. Le Coq'i spordisaali. Kuigi meie meelest on tegemist Tartu kõige ilusama spordihalliga, on selle muutmine kontserdisaaliks siiski kallis ning ajamahukas lõbu. Vaja on katta seinad musta kangaga, muretseda korralik valguspark ning helitehnika, paigutada publikule saali mugavad toolid ning palju muud. Seetõttu palumegi Sinu abi, et aitaksid meil selle spordisaali muuta üheks õhtuks suurepäraseks kontserdipaigaks!

Link Hooandja leheküljele: http://www.hooandja.ee/projekt/meri-ja-mets-spordisaalis

NB! Kuulajate majutus!

01. veebruar 2014
Lp NSSS-i kuulajad! Palun broneerige oma hotelli-/hostelikohad esimesel võimalusel. Kuna samal ajal võõrustab Tartu kahte suurüritust, on Tartu ja selle ümbruse majutusasutused külalistest juba toredasti pungil. Kellel on majutuskoha leidmisega probleeme, palun kirjutage esimesel võimalusel hotell.nsss2014 [ätt] gmail.com.
Loe edasi

95 päeva veel ja 37 koori on kohal!

19. jaanuar 2014
2014. aasta NSSS-ini on jäänud 95 päeva ehk umbes 136 800 minutit. Festivalil osaleb 37 koori, kellest kaugeimad külalised (Tromsø koorid) tulevad Tartusse lausa 1600 km kauguselt! Vaadake osalevate kooride kaarti siit: http://www.nsss2014.ut.ee/osalejad/kooride-maakaart
Olete kõik väga oodatud!

Hoidke end kursis ka meie Näoraamatu (avalike) tegemistega: www.facebook.com/nsss2014Tartu
Loe edasi

Ilmus NSSSi teine kuukiri!

14. jaanuar 2014
Oktoobrikuus nägi ilmavalgust NSSS-i esimene kuukiri ning nüüd, jaanuaris, on järg teise käes. Teises numbris tutvustavad ennast "NSSS-i isa" Hans Lundgren, Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor, NSSS-i kunstilise meeskonna assistent Kristi Kuningas, V. Tormise "Unustatud rahvad". Samuti saab kuukirjast lugeda teise osa artiklist, mis räägib A. Pärdi muusikast.

Kuukirja saab lugeda siit: http://www.nsss2014.ut.ee/newsletter/january-2014.

Kui soovite kuukirja oma e-posti aadressile saada iga kord automaatselt, registreerige end selle saajaks siin. Loe edasi

Auhind kahele esimesele Taani koorile!

04. november 2013
Esimest kahte Taani koori, kes liituvad NSSS-ga, ja inimest, kes nad registreerima suunab, ootab aprillis festivali ajal auhind! Kes on huvitet võidujooksus osalema, võtke palun ühendust Annely Tankiga (annely.nsss[ätt]gmail.com). Loe edasi

Ilmunud on NSSSi esimene kuukiri!

20. oktoober 2013
Oktoobris ilmus elektroonilisel kujul NSSSi esimene kuukiri. Esimesest numbrist leiab lugeja lood, mis on seotud 1993. aasta NSSSi, Tartu suvefestivalide, Arvo Pärdi muusika, TÜ Akadeemilise Naiskoori ja korraldusmeeskonna liikme igapäevaeluga.